Gotland

Iidsete legendide saar

Keset Läänemerd asub üks maaliline saar Gotland, mille roosidesse ja lillevanikutesse uppunud pealinna Visbyt  lihtsalt peab korra elus külastama. Kunagine Hansalinn Visby on täis keskaja ilu, pubitsedes samal ajal ka tänapäeva elust ja melust. Suvel toimub Gotlandil loendamatu arv erinevaid üritusi, millest üks populaarsemaid on Keskaja Päevade nädal. Siis on tänavad täis keskaegset hõngu, kantakse ajastukohaseid rõivaid ja käib lõbus laadamelu.

Gotlandil on palju teha ka väljaspool Visbyt. Võib külastada erinevaid rannakülasid või Gotlandi põhjatipus asuvat Fårö saart, nautida kauneid merevaateid või viia end maitserännakule kohalike hõrgutistega.

Kõige lühemat mereteed pidi saab Eestist Gotlandile Saaremaalt startides.  Purjekaga Gotlandile seilamine annab saare külastamisele täiesti uue mõõtme. Jahisõit Kuressaarest Visbysse võtab ühe ööpäeva, mille ajal saavad huvilised omandada meretarkusi või võtta lihtsalt aeg maha ja kuulata loksuvaid Läänemere laineid.

Sõit võib merekaugele inimesele pikk tunduda, kuid öösel saavad reisijad mugavas kajutis sõba silmale lasta ja kohalejõudmise pärast muretsema ei pea. Siiski ei tohi
unustada, et päikesetõusud on kõige kaunimad just merel…

1. päev

Proviandi pakkimine jahti, anname otsad ja merereis võib alata.

2. päev

Saabumine Visbysse. Ekskursioonid, kohvikud, muuseumid ja kirikud Visbys.

3. päev

Saare ekskursioon ja Fårö saare külastamine (huvi korral aitame korralada, ei sisaldu jahirendi hinnas).

4. päev

Pakime asjad ja võtame suuna tagasi Saaremaa poole.

Hind 2400€

4 päevase reisi hind 6-le reisijale

Kalender

Vaata, millised kuupäevad on sinu reisiks veel vabad!

Esita päring või küsi lisa!